12 patarimų, kaip sutaupyti „neskaudžiai“

euras

Turbūt visi nors kartą gyvenime esame kam nors taupę. Kelionei, mašinai, naujam telefonui… Tačiau ne visada sekasi taip gerai, kaip norėtųsi, o kiaulė taupyklė pildosi įtartinai lėtai. Su šiais paprastais patarimais tikslą pasieksi daug lengviau!

 

 1. Jei universitete prireikia pačiam įsigyti vadovėlį ar kitą mokomąją medžiagą, paieškok studentų, kurie tą kursą jau baigę – tikriausiai jie turės reikalingą studijų medžiagą ir galės ją parduoti pigiau ar netgi padovanoti.

 2. Iš anksto nuspręsk, kokią sumą per savaitę ar mėnesį gali sau leisti pramogoms. Tai padės geriau planuoti biudžetą.

 3. Visada mokėk mokesčius laiku, taip išvengsi delspinigių.

 4. Į paskaitas keliauk pėsčiomis arba naudokis viešuoju transportu ir piniginė tau padėkos. O ir degalų reiks piltis rečiau…

 5. Nuomokis butą su kitu žmogumi. Taip sutaupysi tikrai ženklią pinigų sumą.

 6. Pasvarstyk, ar tau tikrai reikia visų mokamų paslaugų. Galbūt gali atsisakyti kabelinės televizijos ir mėgstamas laidas žiūrėti internete?

 7. Sek nuolaidas, taikomas studentams. Nustebtum sužinojęs, kiek daug puikių pasiūlymų gali gauti! Sužinok viską apie juos: www.isic.lt/nuolaidos

 8. Pasvarstyk, ar tau tikrai reikia tiek kanceliarinių priemonių? Penki tušinukai mėnesiui? Tiek tikrai neprireiks! Užrašų knygutė? Užrašus gali rašyti tiesiai į nešiojamąjį kompiuterį!

 9. Gali iškeisti daug pinigų reikalaujančias vasaros išvykas į savanoriavimą – taip ne tik sutaupysi pinigų, bet ir įgysi vertingos patirties. Sužinok daugiau www.zinauviska.lt tinklalapyje.

 10. Termosas ir karšta naminė kava išgelbės nuo papildomų išlaidų kavinėje.

 11. Atsidaryk taupomąją sąskaitą. Nors pinigai kapsės ne šviesos greičiu, bet po kurio laiko atsidaręs sąskaitą tikrai nustebsi!

 12. Tapai studentu – išnaudok visas teikiamas galimybes! Įsigyk SEB ISIC Mastercard kortelę ir gauk daug puikių nuolaidų, o kartu ir turėk galimybę atsiskaityti bankine kortele – juk taip patogu!

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas.Privalomi laukai pažymėti *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top
Reikia ISIC?
> Studijas pradedantiems rugsėjo 1 d., ISIC išduosime tą pačią rugsėjo 1 d. vos PER 5 MINUTES! Pažymėjimas galios 16 mėnesių.
> Užsisakiusiems ISIC iki 09/01, jis galios iki 12/30.
Naujovės atneša daug nežinomybės: ką daryti, kur eiti, į ką kreiptis? Šiame žinyne surinkome visus dažniausius šviežių studentų klausimus ir į juos atsakėme!
* Tavo duomenys nebus dalinami trečiosioms šalims
Pasitikrink el. paštą ir patvirtink, kad el.pašto adresas teisingas. Laiškas turėtų atkeliauti poros minučių bėgyje.
AR ŽINAI VISKĄ, KĄ TURĖTŲ ŽINOTI STUDENTAS?
PROTINGAS ŽINGSNIS! PASITIKRINK PAŠTO DĖŽUTĘ