Laukiamiausi vakarėliai tarpušvenčiu

Gruodžio 28 d. Pendulum DJ Set

Į Lietuvą grįžta drum’n’bass karaliai „Pendulum“. Tokio lygio d’n’b renginio Vilniuje senai nebuvo ir klubinėtojai to stipriai išsiilgę. Tai bus 100 procentų moshpit’inis šokių vakarėlis, kuriame „Pendulum“ dar kartą patvirtins: jų talentas yra ištaškantis, o užkariauto drum’n’bass pasaulio vienvaldystė nepajudinama.

Pastarąjį kartą Lietuvoje jie lankėsi 2015-aisiais: festivalio „Galapagai“ organizatoriai jiems skyrė didžiąją sceną ir pirmojo vakaro headliner’ių valandą. Šis sprendimas buvo puikus: daugiatūkstantinė minia šėlo kartu su nesustabdomais australais, norėdama, kad ta naktis niekada nesibaigtų. Jau netrukus visa tai bus galima išgyventi iš naujo.

APŠILDYS: Prie šio renginio taip pat prisijungia trys didžėjai: latvis Urbanstep ir du lietuviai – Doctah Jahngle aka Cr-edit ir GrassHopper iš LRT Opus radijo laidos „Baltijos Čempionai“, skirtos laužytiems ritmams ir karališkam žemam dažniui. Urbanstep – 25-erių EDM didžėjus ir prodiuseris iš Rygos. Jis – vienas stipriausių Latvijos scenos žaidėjų. Šiais metais jis užbaigė istoriškai pirmąją savo turą per JAV ir pasiekė 10 milijonų kartelę „Spotify“ platformoje, taip pereidamas į naujų aukštumų zoną.
DAUGIAU:
http://bit.ly/2P6xZoW
https://pendulum.com/
https://soundcloud.com/pendulum
https://www.facebook.com/pendulum/
—-
23:00 Durys
—-
BILIETAI:
http://bit.ly/2QvE0ft

ISIC turėtojams su nuolaidos kodu ISICLIETUVA taikoma nuolaida bilietams.
—-
Kablys + Kultūra, Kauno g. 5, Vilnius, LT.
N-18

 

Gruodžio 29 d. Klangkarussell (AT)

Gruodžio 29 dieną į Lietuvą atvyksta austrų elektronikos žvaigždės: laukia šokiai su Klangkarussell.
Pasaulinės sėkmės sulaukęs ir visus ledus pralaužęs dueto Klangkarussell hitas „Sonnentanz“ gal ir galėjo prasiveržti savaime. „Sonnentanz“ vokalinė versija „Sun Don‘t Shine“ su Will Heard atsidūrė šešių valstybių TOP10, o Jugntinėje Karalystėje – ir TOP3. Bet projektą įsukę Adrianas Heldas ir Tobias Rieseris – du 25-erių austrai, ne tam šiame gyvenime susitiko, kad nieko jame nenuveiktų. Gruodžio pabaigoje jie pakels ant kojų Vilnių. Bilietus į koncertą galima įsigyti jau šiandien!

PLAČIAU:
www.galapagai.lt
https://www.youtube.com/user/KlangkarussellVEVO
http://www.klangkarussell.com/

Gruodžio 29 d.
Menų fabrikas LOFTAS

—–
Durys: 23:00

Bilietai:
http://bit.ly/2Qt3sSM

ISIC turėtojams su nuolaidos kodu ISICLIETUVA taikoma nuolaida bilietams.

Tau gali būti įdomu: