ISIC su integruotu Vilniaus ir Kauno e-bilietu

Puiki žinia Vilniuje ir Kaune studijuojantiems studentams. Nuo šiol galite įsigyti ISIC studento pažymėjimą su integruotu Vilniaus ir Kauno viešojo transporto e-bilietu. Ir visa tai vienoje kortelėje!

Nuo  šiol studentai savo ISIC pažymėjime esantį e-bilietą vienkartiniais bei terminuotaisiais bilietais gali pildyti ir naudoti tiek Vilniaus, tiek Kauno viešajame transporte. Tai patogu ir todėl, kad vienoje kortelėje yra ir e-bilietas, ir lengvatą suteikiantis dokumentas. O kontrolės metu užteks parodyti vieną ISIC pažymėjimą.

Naujuosius ISIC pažymėjimus su integruotu Vilniaus ir Kauno e-bilietu galima įsigyti kelionių agentūros „Zigzag Travel“ filialuose Vilniuje bei Kaune ir internetu www.isic.lt.

Primename, kad transporto lengvata studentams, turintiems ISIC taikoma nuo 2008 m., todėl turint ISIC studento pažymėjimą, papildyti bilietą vienkartiniais bilietais kainuoja 50%, o terminuotais – net 80% pigiau.

Turėti ISIC su integruotu e-bilietu apsimoka:
– Nebereikės sukti galvos ir kišenėje ieškoti centų norint įsigyti transporto bilietą iš vairuotojo. Atvykus viešnagei į Kauną arba Vilnių galėsi pasipildyti e-bilietą norima suma ir laisvai naudotis transportu.
– E-bilieto kortelė Vilniuje kainuoja 4 Lt, Kaune 8 Lt, tuo tarpu ISIC pažymėjime integruotas elektroninis bilietas studentui kainuoja tik 3 Lt.
– Kontrolės metu nereikės pateikti dviejų kortelių – ISIC su e-bilietu iškart įrodo studento teisę į lengvatą.
– Kortelės likutį visuomet galite pasitikrinti viešajame transporte arba internete.
– Pametus ISIC su e-bilietu, nepanaudotas likutis gali būti pervedamas į naująją kortelę.

Kaip naudotis elektroniniu bilietu?
– Norėdamas aktyvuoti e-bilietą, turi papildyti jį norima bilieto rūšimi spaudos kioskuose ar kitose prekybos vietose arba internetu kvt.lt (Kaune) arba vilnieciokortele.lt (Vilniuje). Pildant internetu Kauno e-bileitą Tau prireiks PIN kodo, kuris bus naudojamas kaip Tavo prisijungimas. PIN kodas bus suteiktas ISIC pažymėjimo įsigijimo metu arba brūkštelėjus savo ISIC numerį į info@isic.lt. Vilniaus e-bilieto numerį matysite ant kvito pasipildžius savo ISIC spaudos kioske arba Maximoje.
– Papildžius e-bilieto kortelę siūlome išsaugoti kasos kvitą, kad praradus kortelę būtų galima atkurti buvusius bilietus.
–  Praradus ar sugadinus ISIC su e-bilieto kortele, naujos kortelės išdavimo mokestis – 33 Lt, o nepanaudotas bilieto likutis gali būti pervedamas į naująją kortelę. Tokiu atveju turi atvykti į savo miesto atstovybę ir pateikti Tavo e-bilieto kortelės brūkšninio kodo numerį. Kaune – AB „Autrolis“, Islandijos pl. 209, Vilniuje – SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centre Gedimino pr. 9A, Vilnius. Su savimi turėkite dokumentą, įrodantį Jūsų tapatybę.
– Daugiau informacijos apie e-bilieto kortelės naudojimą ir papildymo vietas rasti internete kvt.lt arba vilnieciokortele.lt.
Tarptautinis studento pažymėjimas išduodamas nuolatinių studijų studentams, pateikus studento statusą įrodančius dokumentus – studento pažymėjimą arba pažymą iš mokymosi įstaigos. Daugiau informacijos apie pažymėjimo išdavimo sąlygas galima rasti ISIC čia.

Tau gali būti įdomu: